Web, Bilişim, Yazılım Hizmetleri

Adana Web Bilişim Yazılım 0322 453 1914

Adana Web Bilişim Yazılım 0505 322 0935, web sitesi tasarımı, ERP Danışmanlık

WEB Tasarımı

Özel Yazılımlar

Sistem Analizi

Web Tasarım

Hedef Bilişim Hizmetleri kişisel yada kurumsal olarak web sitelerinizi istediğiniz şekilde tasarlayıp sizin internetteki sayfanızı en iyi verimlilik ile kullanılmasını sağlıyor. Siz hayal ettiklerinizi firmamıza iletin biz gereken neyse tasarlayalım ve size sunalım.

Web Sitesi nedir ?

Grafik ve web programlamanın bir araya gelerek oluşturdukları grafik ( görsel materyal ) , metin ve animasyonların gelen ziyaretçilere bilgi veya hizmet sunan ( reklam, e-ticaret , haber , video , bilgi vs. ) sayfaların tamamına verilen genelleme diyebiliriz.

Peki insanlar neden web sitesine ihtiyaç duyarlar ?

Daha kolay erişimi amaçlarlar;

Bu sayede daha geniş kitlelere ulaşabilirler. Ulaşım sayesinde ürünün tedarik , satışı ve pazarlaması da paralel olarak artar.

Firmanıza yada hizmetinize imaj sağlar ;

Pazarlama yapacağınız kitleye yada kesime firmanızın tanıtımı , referansları ve hizmetleriniz ile alakalı bilmedikleri tüm detayları verir. Bu sayede prestij olarak hizmet alanın gözünde sağlam bir ivme yakalamanızı sağlar.

İnternetteki ticaretinizi sağlar ;

E-ticaret artık günümüzde normal mağazacılık yada showroom olayının önüne geçmeye başlamıştır. Dünyanın en büyük sanal marketleri bu günlerine e-ticaret sistemleri ile geldiler. Yine aynı şekilde bir çok ünlü marka bu gün sanal mağazalarını açıp satışı yapmakta. Bu sayede mağazalarının olmadıkları alanlara da satış yapabilmektedirler.

Minimum maliyet ile yüksek ulaşım ;

Bugünün mağazacılık ticaretinde inanılmaz bir şekilde maliyet vardır. İş yerinin kirası , işyerinin yapılandırma maliyeti , personel kirası ve sigorta gibi. Bu tarz genel maliyetleri minimuma indirmeye yarar. Daha az şube lakin daha geniş kitleye hedefleyen bir yapısı vardır.

7/24/365 gün boyunca kesintisiz ulaşım ;

Web siteniz sayesinde günün her saatinde, tatil yada özel gün olmaksızın her daim aktif bir şekilde satış yapmanızı sağlar. Bu sayede dileyen müşteri istediği zaman sürecinde alışverişini rahatlık ile yapabilir.

Aracı ve bayileri aradan kaldırmaya yarar ;

Ürünlerinizi talep ettiğiniz fiyattan kullanıcıya yada hizmeti alacak kişilere ulaştırmayı amaçlar. Bu sayede uygun fiyatlarından satış ve hizmetlerinizde daha iyi bir çıkış yaşayabilirsiniz.

Yeni müşterileri ve tanıtım alanını sağlar ;

Mevcut müşteriniz yada hizmet verdiğiniz kısımları genişletir. Bu sayede sizden hizmet almayanları hatta sizin hizmetlerinizden haberdar olmayanlara ulaşmanızı sağlar.

Sıcak ve direkt satışı amaçlar ;

Satışlarınızı ilk elden son kullanıcıya yapmanızı sağlar bu sayede hizmet alacaklar direkt sizin üzerinizden sizin güvenceniz ile hizmetinizi yada ürününüz alabilir.Bu sayede markanızın değerini arttırabilirsiniz.

Ticari kanunlara göre zorunlu ;

Yeni Türk Ticaret Kanununa göre bağımsız denetime tabi tüm sermaye şirketleri web sitesi yaptırmak zorundadır. Yasaya uyulmaması durumunda yada eksik bilgilerin olduğu sitelerde firmalara 100 günden 300 güne kadar adli para cezası verilmesini öngörmektedir.

Bu kadar artısı ve zorunluluğu siteler için hemen web tasarım ekibimiz ile görüşerek size en ekonomik , en uygun , ihtiyaçlarınızı maksimum değerde web tasarımınızı yapalım. 0 505 322 0935